Rýchle správy

Obecný kastračný program pre mačky a psov

Diskusné Fóra Nápady a postrehy Obecný kastračný program pre mačky a psov

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Jana Zbojeková pred 1 rokom, 5 mesiacmi.

  • Autor
    Príspevky
  • #1106 Odpoveď

    Jana Zbojeková

    Aj keď sa to mňa už chvalabohu netýka, nakoĺko naša fena už je kastrovaná apelujem na kompetentných, či by nestálo za to, motivovať občanov, aby dali kastrovať svojich psov, ktorí sa len tak bezprízorne ponevierajú po dedine. Motivácia by mohla byť, že sa kastrácia preplatí v nejakej čiastke alebo kto má kastrovaného psa má zĺavu na smetnom (niektore obce ponúkajú taķéto možnosti). Snáď nikomu nemusim vysvetĺovať aké výhody to má nielen pre psa, fenu ale aj pre majiteĺa samotného. Ďalším úkazom, ktorý bude zachvíĺu aktuálny (vianoce) zvyšujúci sa počet vyhodených psíkov majiteĺmi, či uz tunajšími alebo z iných obcí a miest. Môj veĺký obdiv a poklonu majú tí, ktorí sa takýchto psíkov ujmú a poskytnú im domov. Klobúk dolu pred nimi. Veĺká vďaka!!! 🙂 A ospravedlňujem sa za diakritiku, píšem na telefóne.

Odpoveď na: Obecný kastračný program pre mačky a psov
Vaše údaje:
97 − = 93


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">