Rýchle správy

venčenie miláčikov

Diskusné Fóra Život v obci venčenie miláčikov

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  polovolic pred 8 mesiacmi, 3 týždňami.

 • Autor
  Príspevky
 • #1391 Odpoveď

  polovolic
  Účastník (Participant)

  Vážení spoluobčania, obraciam sa na Vás s prosbou o kultúrnejšie správanie pri tejto milej činnosti. Pokiaľ Vaše zvieratko vykoná VEĽKÚ potrebu v blízkosti obydiel(myslené hlavne pri vchodovej bránke, vedľa cesty, chodníka..), bolo by nanajvýš slušné tieto pozostatky zobrať so sebou, poprípade ich vhodiť do najbližšej smetnej nádoby na komunálny odpad. Stačí že nám okolie obce znečisťujú PRIMITÍVNE OSOBY!!!
  Treba si uvedomiť, či je niekomu príjemné mať v bezprostrednom okolí tieto voňavé kôpky, či by sa páčilo takýmto ignorantom, keď ich deti donesú na topánkach domov tieto poklady.
  Dúfam že si dané osoby vstúpia do svedomia, pokiaľ nie, je tu ešte cesta zverejnenia konkrétnych miláčikov pri vykonávaní potreby. Každý si tam svojho spozná..

  P.S.: pokiaľ je niekomu odporné zbierať exkrementy po vlastnom zvierati, potom ho musí venčiť mimo obývaného územia obce, alebo rovno pred svojim domom.

Odpoveď na: venčenie miláčikov
Vaše údaje:
+ 56 = 58


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">