Rýchle správy

venčenie miláčikov

Diskusné Fóra Život v obci venčenie miláčikov

Ukázať 1 vlákno odpovedí
 • Autor
  Príspevky
  • #1391 Odpovedať
   polovolic
   Účastník (Participant)

   Vážení spoluobčania, obraciam sa na Vás s prosbou o kultúrnejšie správanie pri tejto milej činnosti. Pokiaľ Vaše zvieratko vykoná VEĽKÚ potrebu v blízkosti obydiel(myslené hlavne pri vchodovej bránke, vedľa cesty, chodníka..), bolo by nanajvýš slušné tieto pozostatky zobrať so sebou, poprípade ich vhodiť do najbližšej smetnej nádoby na komunálny odpad. Stačí že nám okolie obce znečisťujú PRIMITÍVNE OSOBY!!!
   Treba si uvedomiť, či je niekomu príjemné mať v bezprostrednom okolí tieto voňavé kôpky, či by sa páčilo takýmto ignorantom, keď ich deti donesú na topánkach domov tieto poklady.
   Dúfam že si dané osoby vstúpia do svedomia, pokiaľ nie, je tu ešte cesta zverejnenia konkrétnych miláčikov pri vykonávaní potreby. Každý si tam svojho spozná..

   P.S.: pokiaľ je niekomu odporné zbierať exkrementy po vlastnom zvierati, potom ho musí venčiť mimo obývaného územia obce, alebo rovno pred svojim domom.

  • #2631 Odpovedať
   HOVNIVáL

   dobry zvečer ked sa vam nelubi mať HOVNA preed domom tak ZEBER LOPATU a vyhodte si ich sam!!!!!!!Alebo ja vam ich rad pozbíram:)

Ukázať 1 vlákno odpovedí
Odpoveď na: venčenie miláčikov
Vaše údaje:
27 − = 21


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">