Rýchle správy
Home > Fórum > Pravidlá prispievania do fóra na stránke dolneotrokovce.sk

Pravidlá prispievania do fóra na stránke dolneotrokovce.sk

Diskusné fórum nevyžaduje registráciu, dovoľujeme si Vás preto požiadať, aby ste dodržiavali doleuvedené pravidlá a fórum bude užitočnejšie a lepšie čitateľné.

Diskusné fórum sa skladá z fór a tém. Naši návštevníci môžu vytvoriť novú tému, alebo na už vytvorenú tému reagovať príspevkom. Tieto pravidlá platia rovnako pre témy aj príspevky. Nevyhovujúce príspevky bez varovania vymazávame. Ako meno použite svoje meno alebo prezývku (môže byť aj vymyslená), pole e-mail je povinné.

  1. Ohováranie, zosmiešňovanie, urážanie, vulgarizmy– vymazávame obsah, ktorý ohovára konkrétne osoby alebo firmy, ak ide anonymný obsah bez mena alebo detailného popisu udalosti, tak nám vadia aj negatívne príspevky, za ktorými sa môže schovávať konkurencia alebo neprajníci. Ohováranie je na Slovensku trestný čin. Nebuďte negatívni, píšte hlavne o dobrých skúsenostiach, nech dobrí sú chválení a zlí sú zabudnutí, nerobte zlým ešte aj reklamu, aj zlá reklama je reklama.
  2. Štýl– vymazávame obsah PíSANÝ VEĽKÝMI PÍSMENAMI a príspevky, ktoré na seba upozorňujú, znevýhodňujú tak ostatné a nie sú estetické, ale aj zbytočné a často zámerné porušovanie gramatiky typu: “cawte, xalan, wiete …”, tri bodky namiesto čiarky, čokoľvek neštandardné – dôvod je prehľadnosť, príspevky majú slúžiť aj ostatným diskutujúcim, ak nie sú dostatočne zrozumiteľné, neprečíta ich čítačka pre slabozrakých alebo nemajú zmysel, tak ich vymažeme. Neformátujte texty Enter-om alebo do odrážok.
  3. Gramatika– myslite na ostatných, ak píšete príspevok, píšte ho tak, ako keby ste písali slušný email alebo list niekomu cudziemu, koho si vážite. S diakritikou (s mäkčeňmi a dĺžňami), úctou k ostatným a správnou gramatikou a nepoužívajte zbytočné odseky, hrubé chyby, zbytočné tri bodky za každou vetou alebo slovom. Ak napíšete príspevok s diakritikou, tak ju treba dodržať všade, alebo ho píšte úplne bez diakritiky. Veta sa začína veľkým písmenom a končí bodkou, otázka sa končí otáznikom.
  4. Nesprávne zaradenie príspevku, vkladanie textov, ak pridávate novú tému, skúste najprv vyhľadať cez vyhľadávač, či už téma u nás neexistuje, ak by aj existovala – ak do starej témy pridáte nový príspevok, téma sa posunie úplne na vrch diskusie, nie je potrebné vytvárať zbytočne nové témy – tvorí sa tak duplicitný obsah, ktorý by bol v budúcnosti neprehľadný.
  5. Inzercia, spam– ak máte záujem o inzerciu kontaktujte Obecný úrad. Osobné inzeráty, inzercia prostredníctvom tretích strán – vkladanie kupónov, zliav, link building patrí medzi obsah, ktorý vymazávame.
  6. Uvedenie osobných údajovv našej diskusii nie je povinné, zverejňujete ich dobrovoľne a na vlastné riziko. Platí to aj pre e-mailovú adresu. Naše fórum je anonymné.
  7. Diskusné fórum je moderované, vyhradzujeme si právo kedykoľvek vymazať príspevok alebo zasiahnuť do príspevku.
  8. Prevádzkovateľ stránky www.dolneotrokovce.sk nezodpovedá za obsah a aktivity prispievateľov do diskusného fóra. Prístupom k našim službám súhlasíte s týmito pravidlami diskusného fóra a zaväzujete sa ich dodržiavať.