MDD 2015

Dňa 6. júna 2015 o 10,00 h na miestnom ihrisku sa bude konať športový deň pri príležitosti MDD, na ktorý pozývame všetky deti. Čakajú Vás rôzne súťaže, za ktoré budete dostávať zaslúžené odmeny. Môžete sa naučiť chodiť na chodúľoch, preukázať svoju šikovnosť preliezť gumovou pavučinou. Nesklamú Vás ani známe plechovice, na ktorých si vyskúšate svoju presnosť a silu. Takisto si môžete vyskúšať svoju mušku na zasiahnutie bežiaceho prasiatka. V prípade horúceho počasia Vás môže občerstviť balónovo-vodová guľovačka….. 🙂  A to nie je všetko. Spestriť program prídu motorkári z Hlohovca pod vedením Petra Baláža.

A na záver športového dňa – cca o 13,30 h – sa môžete tešiť na ukážky policajných zásahov , v ktorých svoju odvahu preukáže aj komisár REX 🙂 .  Oboznámite sa s činnosťou našej polície, s ich prácou , uvidíte aké zbrane používajú na našu ochranu v boji proti zlu.

A po takomto namáhavom dni je treba sa aj niečím posilniť, tak bude pre Vás pripravený chutný guláš a nealko na odohnanie smädu 🙂 a ešte niečo….. studené prekvapenie 🙂