Zdravíme Vás pútnici,

chystáte sa vykročiť na Cestu chotárom Dolné Otrokovce a rozlúštiť hádanky, ktoré Vás privedú k amuletu Dolných Otrokoviec.

Najprv sa zaregistruje na Obecnom úrade, kde Vám dajú Sprievodcu. Cena registrácie je 2 Eurá.

Aktuálne hry sa Vám zobrazia po načítaní QR kódov v horných častiach tabúľ vedľa nápisu info a ich čísla.

A teraz si zvoľte svoju cestu a pamätajte, že počas hry ju nemôžete meniť:

Teraz sú dostupné tieto hry:

 Kúzelník – Ľahká cesta

Do našej krajiny sa votreli dve zlé víly Hlúposť a Lenivosť ukradli, schovali a zamkli amulet (pečať) Dolných Otrokoviec. Pomôž nám nájsť amulet. Ten, kto amulet odomkne sa stáva jeho strážcom na celý život. Nájsť amulet ti pomôže magický Nápoj Poznania. Nájdi ho a podľa receptu získaj všetky potrebné prísady. Nápoj poznania ti ukáže, kde je amulet a aj ako ho odomkneš. Teraz choď prvej tabuli.

 

Bojovník – Stredná cesta

Našu obec napadli Turci. Statočne sa bránime, ale morálka ľudí postupne upadá. Náš veliteľ stratil starobylý amulet Dolných Otrokoviec. Bez jeho sily sa neubránime. Pomôž nám ho nájsť a odomknúť získaným heslom, máš na to hodinu.

 

 

Vedomec – Ťažká cesta

Amulet Dolných Otrokoviec schoval jeden šibal. Nájdi ho a oznám nález na Obecnom úrade. Každá tabuľa je dom. V každom dome žije muž so ženou. Každý pár pestuje inú plodinu, chová iné zvieratá a vyrába iné výrobky než jeho susedia. Amulet má ten muž, ktorý pestuje bylinky. Kód na odomknutie amuletu nájdeš v sprievodcovi.

 

Autorom hier je Ekologické a Inovačné centrum o. z.

Hry nie je dovolené voľne šíriť a kopírovať bez súhlasu autora.